Garanti İade ve Değişim

GARANTİ ; Aldığınız her ürün, BEBETALYA garantisi altındadır. 

bebetalya.com'dan alışveriş yapılan tüm ürünler satıcı firma garantisi altındadır.
İlk alımda ürün arızalı, hatalı olduğu tespit edilen ürün direkt firma tarafından geri iade alınır. Bu tür firma hatalı tüm ürünlerin kargo bedeli firmamız tarafından karşılanır.

İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait herhangi bir aksesuarın (toka, kemer, kurdale vs.) ürün ile beraber iade edilmesi gerekmektedir.


DEĞİŞİM ŞARTLARI

Değişim hangi şartlar altında gerçekleşir?

Firmamızdan aldığınız kişiye özel ürünler hariç tüm ürünlerde değişim yapılmaktadır. Değişim nedeni üründeki bir hata ise değişimlerdeki kargo ücretleri tarafımıza aittir. Farklı bir nedenle değişim yapılacaksa kargo tarafınıza ait olacaktır. Değişim yapılabilmesi için alışverişiniz şu şartları barındırmalıdır. 

- Teslim tarihinden itibaren bir hafta içerisinde ürünü faturası ile birlikte tarafımıza göndermelisiniz.

- Ürüne herhangi bir hasar vermemelisiniz.

- Ürünü tüm aksesuarları ile birlikte göndermelisiniz.

- Değişim formunu doldurmalısınız.


İADE ŞARTLARI

İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilinirliğini bozmadan, etiketli olarak teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

. Ürünün faturası, 
. İade formu, 
. 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

bebetalya.com. 'a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten sonra iade kabul edilir. Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri, ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez.

İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler ve havale ile yapılan ödemeler en geç 3 iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır.

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi bu sayfadaki ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen iade formunu doldurarak ürünü Ptt Kargo ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Ptt Kargo ile yaptığınız gönderimlerde sizden herhangi bir kargo ücreti alınmayacaktır. Kargo ücreti iade işlemi yapılırken düşülecektir. Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

İade Adresi: Tahılpazarı Mah. Çatalköprü cad. 34/7 Muratpaşa/Antalya

Adres: Tahılpazarı Mah. Çatalköprü cad. 34/7 Muratpaşa/Antalya

 0537 777 15 11  veya 0555 729 98 98  numaralı telefonlarımızdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.